Detaylar Açıklamada 100cc B Ehliyetli Sigortadan Muaf

3.700 TL
Bu ilanı inceleyen motorcu var

B ehliyet ile kullanılabilir, vergi ve sigortalardan muaf. Çok ekonomiktir, 1 litre benzin ile 40-45 km yol gider.

Yeni başlayacak olanlar için vites göstergesi vardır ve öğrenirken kolaylık sağlar. Yokuşları rahatça çıkabilmek için yasinmotor dan 100cc parçaları alınıp Mecidiyeköyde bulunan Prestij Motor Suat Ustada yükseltilmiştir. Yine yasinmotor dan alınan ön14-arka36 lık performans arttıran dişli seti alınıp Suat Ustada taktırılmıştır. Rodajı bitmiş ve bakımları yapılmıştır. Bakımlarında en kaliteli yağ markası olan MOTUL 3000 10W40 4T Mineral Motosiklet yağı kullanılmıştır.

İstanbul’da yaşadığım için 50cc iken hızlanmasında, yokuşlarda ve ışıklarda kalkış yaparken sıkıntı yaşadığımdan dolayı yükselttim ve iyi ki de yükseltmişim. İstanbul Fatih’ten Şile’ye kamp malzemelerimle rahat rahat gidip gelebildim.

Depo ve yan kapakları plasditip mat siyah sprey boya ile boyadım. Bu boya benzinli bezle silerek kolaylıkla çıkıyor ve orjinal boyasına herhangi bir zarar gelmiyor. Orjinal rengi siyah, istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Bu şekilde daha retro havasında göründüğünü düşündüğüm için boyadım ve yıldız stickerları yapıştırdım.

Plaka, rodaj ve aksesuarlar ile uğraşmak istemeyenler için birebir. Tek marşta çalışır. Aktif kullandığım için km artabilir.

EKSTRALAR : Heybe çantalar, 50cc motor parçaları ve orjinal dişli seti yanında verilecektir.

Motosikletin benim için sadece heves olmadığını anladım ve ehliyete yazıldım. Yükseltmek için satıyorum.

CRUSSIER / CHOPPER modeller ile takas olur.


    Benzer İlanlar