motosikletevi.com Aralık 2013’de ilan alanında hizmet vermek üzere yayın hayatına başlamıştır.

Bu alanda rekabeti artırmak ve internet kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına yola çıkan motosikletevi.com gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. motosikletevi.com diğer ilan sitelerinin aksine internette ilan yayınlamak isteyen her kişiye kendisine özel bir alan oluşturmayı hedefler.

Kullanıcı dilerse diğer ilan ve alışveriş sitelerinde alışkanlık edindiği gibi ilan sahipleri tarafından öne çıkarılmış veya popüler olan ilanları görebilir. Dilerse takip ettiği kişilerin, izlemeye aldığı mağazaların veya bulunduğu bölgeye yakın kişilerin vermiş olduğu ilanları görebilir.

Bunların yanı sıra motosikletini herhangi bir motosiklet ürününü ve parçasını satan olursa bundan ilk siz haberdar olun. motosikletevi.com’a o zaman hemen üye olun ve ilanlarını çekici bulduğunuz kişileri takip edin. Takip ettiğiniz kişiler de sizi takip etmeye başlayınca ilanınnızı çok fazla kişi ziyaret etmiş olacaktır.

Bu doğrultuda her geçen gün küçük ve büyük ölçekli yeni özellikler eklemeyi ve zenginleşmeyi hedefliyoruz.

İlanlarınızın yayınlanmasında bundan sonra yanınızda olmayı amaç edinen motosikletevi.com’u her gün takip etmeyi unutmayınız.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz…